etimesgut
0 (312) 911 44 10

Transfer Hizmeti

Havalimanı transfer hizmetimiz ile tedavi olmak isteyen misafirlerimizi araçlarımız ile istedikleri lokasyondan alarak kliniğimize ulaştırıyoruz.

Sağlık turizmi, ülkemizde sunulan gelişmiş sağlık imkanlarından faydalanmak isteyen kişiler tarafından sağlık ihtiyaçları nedeniyle, yurtiçi veya yurtdışı yaptıkları seyahatlerden meydana gelmektedir. İhtiyaç duyulan sağlık hizmeti kategorisinde hizmet veren doktor veya tıbbi birimlerin farklı lokasyonlarda olması veya teknik gereksinimlere en iyi şekilde ulaşma isteği bu turizmin oluşmasının temel nedenleri arasında yer almaktadır. 

Sağlığı için en iyi hizmet arayışı ile farklı konumlardaki sağlık birimleri ya da hekimlere ulaşmak isteyen yolcularımızı gerek havalimanından gerek istedikleri konumdan alarak hedefledikleri konuma ulaştırıyoruz.

Sağlık turizmi kapsamında tüm sağlık ve tıbbi operasyon amaçlı yolculuk yapan kişiler için gerekli tüm salgın ve Covid-19 önlemleri alınmış, düzenli dezenfekte işlemleri yapılan araçlarımız ile konforlu ve güvenli bir yolculuk deneyimi sunuyoruz.

Havaalanı Transferlerinizi sınırsız ve ücretsiz olarak size özel lüks araçlar ve şöförlerle gerçekleştirebileceksiniz. ​

İletişime Geçin

Tüm transfer hizmetlerimiz ve süreçlerimiz hakkında detaylı bilgi için iletişime geçiniz.

etimesgut
Ankarada siz değerli hastalarımızın ağız ve diş sağlığını korumak için buradayız. Polikliniğimize geldiğiniz ilk andan itibaren sorunlarınızı dinliyor detaylı muayenelerimizi gerçekleştiriyoruz.

Hizmetlerimiz

Hızlı Randevu Al

Kliniğimizde ilk randevunuzdan son kontrol muayenenize kadar her süreçle özenle ilgileniyoruz, ağız ve diş sağlığı kadar memnuniyetiniz de bizim ve doktorlarımız için önceliklidir.

Dt. Hakim TÜRKOĞLU Etimesgut Diş Kliniği 

Copyright © 2022. designed by muimedya 

TurkishEnglishArabic